Palīdzēsim bērniem izpriecāties no sirds jau 7. Prieka diena!

Pulcēsim bērnus jau septītajā Prieka dienā!

Labdarības lapa sadarbībā ar Cognizant Latvia priecājas paziņot, ka jau 1. augustā norisināsies ikgadējā Prieka diena maznodrošinātajiem, bērnunamu bērniņiem un bērniem ar speciālajām vajadzībām no visas Latvijas. Esam lepni un gandarīti, jo pasākums notiks jau septīto reizi, un šogad tajā būs iespēja piedalīties aptuveni 200-220 bērniem. Prieka dienā pulcējam tos bērnus, kuru ikdienā nav tik daudz krāsu un vecākiem vai aizbildņiem nav iespēju nodrošināt ekskursijas un dalību pasākumos.

Šoreiz izklaidēsimies Ropažos, Sporta komplekss “333” trases teritorijā. Bērniem būs pieejamas dažādas izklaides un aktivitātes visas dienas garumā. Īsti vasarīgas sajūtas varēs noķert, iztrakojoties ūdensparkā, izlēkāties udensbumbas.lv piepūšamajās atrakcijās, tāpat tiks rīkotas dažādas sportiskas aktivitātes sadarbībā ar Ghetto Games. Īpašs piedzīvojums noteikti būs iespēja izbraukt drifta auto, tajos bērnus vizinās Edmunds Bērziņš un Eriks Ulass. Pieejami būs arī kartingi. Bet tas vēl nav viss – visas dienas garumā bērniem būs iespējas gūt jaunas zinības Cognizant un Hello IT rīkotajās IT aktivitātēs. Varēs arī vienkārši atpūsties un baudīt koncertu, kurā uzstāsies pazīstami dziedātāji (šobrīd dalību jau apstiprinājusi Anna Dribas, u.c.). Netiks aizmirsts arī par pašiem mazākajiem dalībniekiem – radošās darbnīcas viņiem un skaistuma darbnīca mīļajām mammām. Neiztiksim arī bez burbuļiem – par burbuļšovu parūpēsies Valdman Events. Dienas gaitā bērni tiks nodrošināti ar brokastīm un pusdienām. Par dzērieniem šoreiz parūpēsies Alus darītava ”Tērvete”. Neaizmirsīsim par dāvaniņām., lai prieku no dienā gūtajām emocijām pastieptu vēl par mirklīti garāku. Prieka diena ir svētki, un kas gan ir svētki bez kūkas, vai ne? Par to teiksim paldies BeaBasil Tāpat – kas ir svētki bez cukurvates? Būs, tas viss būs!

Kā vienmēr, Prieka dienas organizēšanā cenšamies piesaistīt sponsorus un atbalstītājus, lai dienu padarītu krāšņāku. Arī šoreiz aicinam pieteikties iespējamos atbalstītājus (pakalpojumi, preces) vai palīdzēt mums finansiāli, ziedojot biedrības kontā ar norādi “”Prieka dienai”.

Palīdzība nepieciešama šādās pozīcijās:

  • ēdināšanas pakalpojumi ( brokastis un pusdienas)
  • saldumi dāvaniņām un cukurvate vai saldējums;
  • Finansiāls atbalsts kartingu izmantošanai un transportam bērnunamiem un citu reģionu bēriem, lai viņsu atvestu uz pasākumu un nogādātu mājās;
  • Riepu sponsorēšana driftam;

Ja Tev ir ideja, kā Prieka dienu padarīt vēl krāsaināku vai piedāvājumi palīdzēt ar ko citu – droši sazinies ar mums! Mums kopā vienmēr ir izdevies. Izdosies arī šogad, vai ne?

Paldies un lai jums PRIECĪGI!

Rekvizīti:

Swedbank
Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ.nr. 40008229453
Adrese: Plūmju iela 13, Rīga, LV-1029
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377
Paypal: labdaribaslapa@gmail.com

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Dalies